Cпільні вчення Вельмишановного Траґи Рінпоче та Лами Журавки Дазанґ 12-22 червня 2019 року у Києві

Вельмишановний Траґа Рінпоче

Шановна Санґхо, ми з радістю анонсуємо спільні вчення Вельмишановного Траґи Рінпоче та Лами Журавки Дазанґ, які відбудуться в Києві в червні.
Вельмишановний Траґа Рінпоче був рітрітним майстром Лами Журавки як під час її коротших підготовчих рітрітів, так і під час чотирирічного затвору, який вона проходила в Центрі Ґарчена Рінпоче в Арізоні. Траґа Рінпоче є великим майстром Дзоґчену, Магамудри і Шести Йоґ Наропи.
Він отримав фундаментальні та найглибші вчення від видатних сучасних майстрів тибетського буддизму, зокрема від Його Святості Четсанґа Рінпоче, Ґарчена Рінпоче, Кхенчена Джиґме Пунцоґа, та багатьох інших. У закритих рітрітах Рінпоче практикував понад 10 років.
Надзвичайний майстер школи Ньїнґма Кхенпо Мунсел дарував йому докладні вчення по практикам Дзоґчену в традиції Лонґчен Ньїнґтик. Траґа Рінпоче провів у рітріті біля Кхенпо Мунсела безперервно сім років і практикував Трекчо, Тоґал та інші поглиблені практики. Кхенпо Мунсел був спільним корінним Учителем Траґи Рінпоче та Ґарчена Рінпоче.
Від Траґи Рінпоче Лама Журавка отримала різні посвячення та детальні настанови згідно з традиціями Родів Передачі Дрікунґ Каґ’ю і Лонґчен Ньїґтик; зокрема по практиці Ваджрайоґіні, якими вона ділиться з нами на своїх ученнях у Києві.
Траґа Рінпоче виконував обов’язки рітрітного майстра і заступника Ґарчена Рінпоче в арізонському Центрі до 2009 року. Потому Траґа Рінпоче прийняв рішення повернутися в Тибет. З тих пір Рінпоче ще не повертався до Америки. Подорож в Україну буде першим візитом Рінпоче до Європи, і взагалі його першим виїздом з Азії з 2009 року.

Вчення відбудуться в наступні дати:

12 червня, 17:30-20:30.
Лама Журавка дасть вчення по практиці Тцетар: Рятування життя.
Місце проведення: Чайний Клуб (б-р Дружби Народів, 7).
Офіційна сторінка події у фейсбуці https://www.facebook.com/events/599958363822481/
Рекомендована пожертва* 200 грн.

14 червня — 16 червня, 10:00-18:00.
Відбудуться вчення Траґи Рінпоче.
Рінпоче дарує посвячення Манджушрі та вчення по практиці цього Їдама. За сприятливим збігом обставин у травні цього року Траґа Рінпоче здійснює 16-денну прощу на гору Вутайшан («П’ять вершин»), також відому як обитель Манджушрі, разом із 46 учнями-Ламами Чаґме Рінпоче. Там вони роблять однотижневий друбчен практики наближення Манджушрі. Отже ми матимемо можливість отримати безпосереднє благословіння від цієї практики та сутнісні настанови від реалізованого майстра.
Офіційна сторінка події у фейсбуці https://www.facebook.com/events/2260528930867713/
Місце проведення: Клуб Наш Формат (пров. Али Горської, 5)
Рекомендована пожертва: 500 грн за один день

21-22 червня, 10:00-18:00.
Відбудуться спільні вчення Траґи Рінпоче та Лами Журавки.
Заплановано посвячення Ваджрайоґіні та вчення про три Каї
відповідно до практики Ваджрайоґіні.
Місце проведення Чайний Клуб (б-р Дружби Народів, 7).
Офіційна сторінка події у фейсбуці https://www.facebook.com/events/2862960720595847/
Рекомендована пожертва: 500 грн за один день.

Кількість місць у залах Чайного Клубу та Нашого Формату обмежена,
тому, будь ласка, зареєструйтеся:
https://forms.gle/MF1KdLorv3y9Pav5A
————————————
* Всі кошти від пожертв ідуть на організацію вчень. Рекомендована пожертва є мінімальною сумою, яка допоможе нам частково покрити організаційні витрати. Як завжди, ми будемо щиро вдячні за будь-яку спонсорську допомогу.

Вельмишановний Траґа Рінпоче
Вельмишановний Траґа Рінпоче
Лама Журавка Дазанґ
Лама Журавка Дазанґ